لودینگ

گرانیت مشکی نطنز

گرانیت مشکی نطنزسنگ گرانیت از تنوع رنگ متعددی برخوردار بوده و در این بین می‌توان به زمینه رنگ مشکی اشاره کرد که یکی از برندهای مطرح آن گرانیت مشکی نطنز نام دارد. این گرانیت همانطور که اشاره شد از زمینه رنگ تیره با خطوط سفید مایل به خاکستری برخوردار بوده و از مشخصه بارز آن می‌توان به جذب آب پایین و ساب پذیری فوق العاده آن اشاره کرد.

کاربرد گرانیت مشکی نطنز

از نظر کاربری سنگ‌های گرانیت قابلیت استفاده در نمای داخل ، بیرون و ... را داشته و کاربرد گرانیت مشکی نطنز نیز از این موارد مستثنی نبوده و علاوه بر قابلیت استفاده در نمای داخل و بیرون از ا« می‌توان در محوطه سازی به عنوان سنگفرش و سنگ کوبیم نیز استفاده کرد.

قیمت گرانیت نطنز مشکی 

عوامل متعددی را می‌توان بر قیمت گرانیت نطنز مشکی تاثیر گذار دانست که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت و کیفیت فرآوری را به عنوان مهمترین عوامل تاثیر گذار به شمار آورد. مشکی نطنز در ابعاد پلاک ، اسلب ، پله ، کابینت و فرشی مورد فرآوری قرار می‌گیرد  و عمده تولید آن نیز در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان صورت می‌گیرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.  • پدرام
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

    با سلام مدتی است به دنبال سنگ گرانیتی با زمینه رنگ تیره هستم که یکی از دوستان بنده گرانیت مشکی نطنز را معرفی کرد. آیا می‌توان از این گرانیت در نمای بیرون ساختمان نیز استفاده کرد؟ منظورم بخش ورودی ساختمان و اررتفاع پایین آن می‌باشد. ممنون می‌شوم اگر پاسخ بنده را بدهید.

  • Admin
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

    با تشکر بابت بازدیدی که از وب سایت ما داشتید. بله شما می‌توانید از این نوع گرانیت در نمای بیرون ساختمان خود استفاده کنید. جهت دریافت ازلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید.


فرم ارسال نظر


مشاوره رایگان : 0913-044-0913