لودینگ

گرانیت سفید نطنز

گرانیت سفید نطنزسنگ‌های گراینت از تنوع رنگ بالایی برخوردار می‌باشند که در این بین می‌توان به زمینه رنگ سفید اشاره کرد و یکی از برندهای مطرح آن گرانیت سفید نطنز نام دارد. این گرانیت از زمینه رنگ سفید و خاکستری به همراه دانه‌های مشکی و خاکستری برخوردار است که موجب شده به آن گرانیت گل پنبه ای نطنز نیز گفته شود.از خصوصیات بارز آن می‌توان به جذب آب پایین و ساب پذیری فوق العاده و همچنین یکدستی آ« از نظر رنگ و سورت بندی اشاره کرد که موجب شده در پروژه هایی که نیاز به گرانیت سفید در متراژ بالا می‌باشد گرانیت نطنز سفید به عنوان یکی از گزینه‌های پیشنهادی مطرح باشد.

قیمت گرانیت نطنز سفید

عوامل متعددی بر قیمت گرانیت نطنز سفید تاثیر گذار است که در این بین می‌توان به ابعاد ، ضخامت و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. این نوع گرانیت عمدتا در ابعاد اسلب ، پلاک ، پله و کابینت فرآوری می‌شود و عمده تولید آن نیز در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان صورت می‌گیرد.

کاربرد گرانیت سفید نطنز

سنگ‌های گرانیت با توجه به خصوصیات ذاتی که دارند، قابلیت استفاده در نمای داخل ، نمای بیرون و سایر بخش‌های ساخت و ساز را داشته و کاربرد گرانیت سفید نطنز نیز در بخش هایی چون کف ساختمان ، آشپزخانه ، راه پله ، نمای بیرون ، محوطه سازی و .... است.فرم ارسال نظر


مشاوره رایگان : 0913-044-0913